Aldona Dzida

Organizator

Aldona Dzida
Email
a.dzida@ei-spoco.pl

Lokalizacja

[Polska] Tychy
Kategoria

Data

13 paź 2016

Czas

18:00 - 21:00

Slajdowisko – Podróż w poszukiwaniu światozmieniaczy

Anna i Andrea, w przerwie podróży dookoła świata, opowiedzą o swoich doświadczeniach z Azji Południowo-Wschodniej. Celem ich podróży jest poszukiwanie światozmieniaczy, przedsiębiorców społecznych, ludzi, którzy w różnych zakątkach Ziemi zmieniają świat na lepsze. Anna i Andrea przeprowadzają z nimi wywiady i rozpowszechniają ich historie.

Metodą ich podróży jest wymiana – oferują oni swoje umiejętności (np. uczenie angielskiego, pracę na farmie, prowadzenie warsztatów),w zamian za miejsce do spania i jedzenie. Pozwala to nie tylko znacząco obniżyć koszty podróży, ale i prawdziwie wniknąć w daną społeczność, stać się jej częścią, opisać jej historię od środka.

Przez ostatnie 9 miesięcy, w oparciu o wymianę, Anna i Andrea mieli okazję między innymi spędzić 2 tygodnie w środku tajskiej dżungli, podziwiać zachody słońca na rajskiej wyspie z okładek katalogów turystycznych, wziąć udział w weselu malezyjskiej piosenkarki, wykąpać słonie, spać w hotelu o wysokim standardzie i wiele innych, a wszystko to bez wydania choć jednej złotówki.

O tym, a przede wszystkim o spotkanych światozmieniaczach i przedsiębiorcach społecznych, ich pomysłach na zmianę świata, rozterkach i wyzwaniach opowiedzą specjalnie dla gości wydarzenia.

gdzie:  Underground Pub pl.Korfantego 1, 43-100 Tychy

Prosimy potwierdzać rejestrację pod linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerhNN2J6c2kuxJVPmJVwyD9vxRTtpHPHa9q-XHjZe3_S-zkg/viewform

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *