Klub Przedsiębiorczości Coacha (Styczeń 2018: Pomorze)

Brakuje Ci impulsów do działania? Napotykasz większe wyzwania i blokady na ścieżce rozwoju własnej praktyki coachingowej? Masz trudności w zrównoważeniu modelu biznesowego?

Klub Przedsiębiorczości Coacha jest dla Ciebie!
– Podniesiesz komfort, wydajność i skuteczność prowadzenia działalności jako samodzielny coach.
– Zbadasz sytuację swojej praktyki coachingowej i wychwycisz obszary do natychmiastowej zmiany.
– Skorzystasz z doświadczeń innych coachów w przeprowadzaniu usprawnień.Zapraszamy absolwentów szkół coachingu i praktykujących coachów na 3h spotkanie i networking prowadzony przez coacha – przedsiębiorcę.
Agenda spotkania:
– Rundka otwierająca.
– Puls praktyki coachingowej (diagnoza według metodyki SPOCO®).
– Priorytety i blokady rozwoju działalności.
– Wymiana doświadczeń i networking.
– Podsumowanie

Terminy i lokalizacja:
– Pomorze: środa, 30 stycznia 2019, 17:00-20:00 (miejsce: Al. Niepodległości 606/610 81-855 Sopot – sala szkoleniowa GAUM).

Bilet: 298,89zł (rejestracja i zakup przez www.evenea.pl)

Zniżki dostępne u partnerów i członków zespołu EI Polska.

Odpowiedzialność Społeczna Biznesu: kod „3hCSR”
Kod CSR obniża koszt biletu do symbolicznej kawy 15zł. Jednocześnie uczestnik korzystający z kodu zobowiązuje się odpracować 3h z pożytkiem społecznym w ciągu 100 dni (przykładowo wspierając lokalną organizację NGO, placówkę edukacyjną dzieci lub młodzieży, dom opieki lub klub seniora).

Gwarantujemy satysfakcję: jeśli spotkanie Cię rozczaruje, zwrócimy cenę biletu / nie będziemy oczekiwać odpracowania 3h CSR.

Organizator ma prawo odwołać wydarzenie, jeśli zgłosi się mniej niż 5 uczestników.

Prowadzący:
Tomasz Dzida (lider zespołu, coach, trener zmiany, audytor, przedsiębiorca społeczny)

Posiada 18 lat doświadczenia zawodowego w sektorze finansowym, w tym 13 lat w kierowaniu zespołami stałymi i projektowymi. Od 7 lat zajmuje się rozwojem umiejętności przywódczych i zespołów, za co został wyróżniony na międzynarodowej konferencji w Londynie. Od pięciu lat współtworzy metodykę, narzędzia i programy wspierające rozwój liderów i przedsiębiorców. Coach indywidualny i systemowy.

Ina Markiewicz (trener, konsultant, coach)

Pracuje jako doradca biznesowy, coach (Solution Focused Work), asesor i trener od 2009 roku. Przez lata pracowała w korporacji na stanowiskach menedżerskich, ma 12 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i kierowaniu projektami. Była też odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowych i biznesowych, realizacje planowanych budżetów oraz wynik finansowy projektów, którymi kierowała. Zajmuje się także oceną kompetencji pracowników, jest asesorem i superwizorem w projektach Development / Assessment Center.

Kontakt: Marian Wargacki, m.wargacki(at)ei-spoco.pl (Opiekun Akademii EI-SPOCO®).