Komfort, wydajność i skuteczność pracy (szkolenie dla liderów) – warsztat Poznań

rejestracja i zakup przez www.evenea.pl

Masz wyzwania z realizacją oczekiwań? Chcesz podnieść wydajność pracy? A może zastanawiasz się jak poprawić atmosferę w zespole?

Weź udział w warsztacie podczas którego poznasz praktyczne soczewki, nawyki i narzędzia:
– Puls: dowiesz się, jak szybko ocenić poziom zrównoważenia działalności i wychwycić obszary do zmiany.
– Lider: przećwiczysz wybrane umiejętności łagodzenia konfliktów i budowania zaangażowania w zespole.
– Rytm: poznasz narzędzia pomocne w planowaniu pracy własnej i zespołu.

Zapraszamy:
– Właścicieli firm rodzinnych.
– Dyrektorów i dyrektorów zarządzających.
– Kierowników zespołów i projektów.

Doświadczenie daje pewność zrozumienia, dlatego 80% warsztatu to praktyka. Przed warsztatem pomyśl o projekcie biznesowym, inicjatywie społecznej lub idei nad którą popracujesz podczas ćwiczeń.

Data: 3 grudnia 2018 (poniedziałek)

Godziny: 09:30-13:30 (3h warsztatu + networking)

Adres: Pracownia Rozwoju ProArche, ul. Za Bramką 5a/1, 61-842 Poznań

Bilet: 225zł; rejestracja i zakup przez www.evenea.pl
Zniżki dostępne u partnerów i członków zespołu EI Polska.
Organizator ma prawo odwołać wydarzenie, jeśli zgłosi się mniej niż 6 uczestników.

Gwarancja satysfakcji: bez ryzyka finansowego – uczestnikom rozczarowanym warsztatem zwrócimy koszty biletu

Prowadzący spotkanie:

Aldona Kłobska (trener, coach, konsultant, przedsiębiorca)
Rozpoczęła swoją karierę zawodową w branży farmaceutycznej w innowacyjnych, międzynarodowych firmach. Tam zdobywała doświadczenie w sprzedaży na kilku szczeblach, następnie postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem i zaczęła szkolić nowych przedstawicieli i tak zaczęła ścieżka trenera i coacha. Miała okazję pracować w międzynarodowych grupach jako członek zespołu oraz jako Training&Development Manager.

Jest absolwentką szkoły trenerów Wszechnicy UJ i szkoły coachów Erickson College. Pracowała jako mentor w Akademii Przywództwa dla Liderów Oświaty Jacka Santorskiego. Współtworzy Pracownię Rozwoju osobistego Proarche. Współprowadzi Fundacja CSR Res severa promującą 17 globalnych celów zrównoważonego rozwoju. Prowadzi Festiwal filmów odpowiedzialnych www.17celow.pl

Dorota Krajewska-Roszyk (przedsiębiorca, coach)
Przez 15 lat pracowała w jednym z największych banków świata, a jej klientami było przez ten czas ponad 300 przedsiębiorstw. Od firm rodzinnych, które przez lata swojej pracy zbudowały bardzo ciekawe biznesy, przez największe polskie firmy, po światowe koncerny. Była Managerem Produktu i wprowadziła na rynek bankowy nowatorskie rozwiązanie – program finansowania dystrybutorów dla dużych firm. Badała procesy sprzedaży w dwóch światowych koncernach. Przeprowadzała analizy fundamentalne przedsiębiorstw, była członkiem komitetu kredytowego.

Od kilkunastu lat równolegle fascynuje ją człowiek. Jako przedsiębiorca, klient, pracodawca, pracownik, partner i przede wszystkim jako osoba. Co go motywuje, co mu przeszkadza, co sprawia, że jeden potrafi przenosić góry, a inny ciągle na coś czeka. Bo bez odpowiednich ludzi nie ma odpowiednich zespołów, a bez tego trudno prowadzić biznes. Sama dołączyła do grona przedsiębiorców. Doradza i pośredniczy w pozyskiwaniu finansowania w postaci leasingów i kredytów a jednocześnie dzieli się wiedzą i inspiruje przedsiębiorców oraz osoby pragnące zmienić pracę.