Skuteczność, wydajność i komfort pracy. SPOCO® jest spoko-warsztat GDAŃSK

Masz wyzwania z realizacją oczekiwań? Chcesz podnieść wydajność pracy? A może zastanawiasz się jak poprawić atmosferę w zespole? Weź udział w warsztacie podczas którego poznasz praktyczne soczewki, nawyki i narzędzia:

– Puls: dowiesz się, jak szybko ocenić poziom zrównoważenia działalności i wychwycić obszary do zmiany.
– Lider: przećwiczysz wybrane umiejętności łagodzenia konfliktów i budowania zaangażowania w zespole.
– Rytm: poznasz narzędzia pomocne w planowaniu pracy własnej i zespołu.

Zapraszamy:
– Właścicieli firm rodzinnych.
– Dyrektorów i dyrektorów zarządzających.
– Kierowników zespołów i projektów.

Data: 26 październik 2018 (piątek),
OPCJA A: godz. 09:00-12:30 (3h warsztatu + networking)
OPCJA B: godz. 17:00-21:30 (3h warsztatu + networking)

Miejsce: Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

Warsztaty odbędą się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. To miejsce, gdzie spotyka się nauka, technologia i biznes. Park jest ośrodkiem wspierającym przedsiębiorczość opartą o wiedzę. Wspólnie z przedsiębiorcami, naukowcami i samorządowcami tworzy przyjazny do rozwoju firm ekosystem. Łączy naukę z biznesem, stymuluje innowacyjną przedsiębiorczość, wspiera startupy, firmy bazujące na unikalnym pomyśle, pomaga idei przerodzić się w rzeczywistość

Bilet: 225zł (rejestracja i zakup przez www.evenea.pl)

Gwarancja satysfakcji: bez ryzyka finansowego – uczestnikom rozczarowanym warsztatem zwrócimy koszty biletu.

Prowadzący spotkanie:

Ina Markiewicz (trener, konsultant, coach)
Pracuje jako doradca biznesowy, coach (Solution Focused Work), asesor i trener od 2009 roku. Przez lata pracowała w korporacji na stanowiskach menedżerskich, ma 12 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i kierowaniu projektami. Była też odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowych i biznesowych, realizacje planowanych budżetów oraz wynik finansowy projektów, którymi kierowała. Zajmuj się także oceną kompetencji pracowników, jest asesorem i superwizorem w projektach Development / Assessment Center.

Arkadiusz Naruk (trener, ekspert ds. wystąpień publicznych)
Trener z międzynarodowym certyfikatem CIPT (ACI), juror i ewaluator konkursów mówczych w języku polskim i angielskim, dyrektor rejonu światowej organizacji mówców Toastmasters International z tytułem Kompetentnego Mówcy oraz ekspert ds. wystąpień na wydarzeniach biznesowych, startupowych oraz akademickich. Realizował się w roli mentora i konsultanta wystąpień takich jak TEDxGdynia, Google Warsaw AI Hackathon czy Polish-Israeli Innocamp.

Opiekun wydarzenia: Ina Markiewicz

Organizator wydarzenia: EI Polska

O SPOCO®:
Sukces jest efektem inwestycji w ludzi, organizację, społeczność i ofertę (Success is the outcome of investing in People, Organization, Community and Offer).

W SPOCO® zintegrowaliśmy dobre praktyki prowadzenia działalności gospodarczej – zrównoważoną kartę wyników, zwinne metody zarządzania projektami, ekonomię behawioralną, myślenie systemowe i gospodarkę opartą o zasoby. Rozwijamy metodykę w kierunku standardu jak w oparciu o potrzeby człowieka wzmacniać odporność i bezpieczeństwo funkcjonowania organizacji i ekosystemów społeczno-gospodarczych.

Relacja uczestnika warsztatów:
„Bardzo dziękuję Ci za ciekawie i inspirująco spędzony czas, a przede wszystkim za kawał dobrej, profesjonalnie przekazanej wiedzy. O tym, jak bardzo to szkolenie było potrzebne uzmysłowiłam sobie dopiero w trakcie jego trwania i kolejne dni po nim. Proces ruszył, serca zostały poruszone, a głowy otwarte na nowe…”