Współpraca z trenerami i coachami w Polsce: wizja i jak dołączyć – webinar informacyjny

Aktualności:
[19 stycznia 2017]: otwieramy zapisy na webinar dla osób z zewnątrz. Jeśli chcesz dołączyć – zapisz się a potem wykup nasz e-book tutaj https://ei-spoco.pl/ (koszt 15zł).
Zrób to w tej kolejności, by mieć gwarancję miejsca.
E-book nie jest biletem – karty to część narzędziownika o którym opowiemy na webinarze. Masz gwarancję satysfakcji – jeśli rozczarujemy, zwracamy Ci wpłatę.
***
Dla kogo:
• Zgodnie z obietnicą, zapraszamy trenerów i coachów, którzy podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (13-19 Listopada 2017) nabyli nasz e-book „Lider – moduł A” – webinar to okazja, by się poznać.
• Zapraszamy również trenerów i coachów, tych bardzo doświadczonych i tych na starcie, z którymi współpracowaliśmy w ostatnich 5 latach – to okazja by odświeżyć znajomość i usystematyzować dalszą współpracę.
• Dodatkowo osobiście zapraszają Opiekunowie i Ambasadorzy EI (warunek – nabycie e-booka dla gościa) – chętnie poznamy osoby rekomendowane przez członków nasej społeczności.
***
Agenda:
• Nasza przygoda w latach 2013-2020, rozwój podejścia SPOCO® i organizacji EI Polska.
• Wizja współpracy EI Polska z trenerami i coachami w Polsce.
• Oferta, ścieżka rozwoju współpracy i jaki następny krok wykonać.
***
Nagroda specjalna – wśród uczestników webinaru wylosujemy:
a) Wejściówkę na konferencję „ Jak pobudzać przedsiębiorczość i ustawiać na sukces” (więcej o konferencji tutaj: https://www.facebook.com/events/904827099671915/)
b) Nową, rozszerzoną edycję bestsellera „Coaching” Jenny Rogers (więcej o książce tutaj: http://www.gwp.pl/coaching.html)
***
Gospodarz webinaru: Mariusz Pencarski (rejestracja i zapisy)
Prezenter: Tomasz Dzida