Daj się poznać z lepszej strony – bez wydawania pieniędzy! –

Mamy sposobność zaprezentowania się w Tychach, wraz z Mariuszem Pencarskim z Montana Kserokopiarki, Anetą Brandys z Perfekt  współtworzymy spotkanie.

Zastanawiałaś/eś się kiedyś co można zrobić by poznać swojego potencjalnego klienta przed sprzedażą? Jeszcze za nim potrzebuje coś kupić?
Zadałaś/eś sobie pytanie czy warto pokazać siebie z tej lepszej strony? Są na to rozwiązania. Pokażemy Ci je.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą albo choćby marzysz o tym by być, ale nie wiesz jak zdobywać klientów i to Cię powstrzymuje, lub jeśli już prowadzisz biznes i chciałbyś poznać nowe możliwości pozyskiwania partnerów i klientów to zapraszamy. Zapraszamy Panów i Panie.

Na spotkaniu poznamy narzędzia i sposoby do pokazania swojej marki bez wydawania pieniędzy. Przedyskutujemy kilka sposobów na działanie w lokalnej społeczności. Odpowiemy sobie na pytanie czy inwestycja w społeczność się opłaca. W jaki sposób przekuć to na sukces.
Krótki warsztat poprowadzi Mariusz Pencarski z Montana Kserokopiarki, a Aneta Brandys z Perfekt Plan opowie nam o wolontariacie w parkrun i jego idei, a przy okazji jak współorganizowała I Bieg Paprocański.
Agenda:
8:45-9:00 Rejestracja uczestników i networking
9:00-9:35 Przedstawienie się uczestników, możliwość zaprezentowania swojego biznesu
9:35-9:45 Przerwa
9:45-10:20 Krótki warsztat Mariusz Pencarski
10:20-10.30 Aldona Dzida z EI Polska
10:30-11:00 Kilka słów od Aneta Brandys o organizacji imprez
11:00 Oficjalne zakończenie