Warsztat szkoleniowy dla przedsiębiorczych SPOCO® jest spoko – Kraków

Czym jest SPOCO®:

• To sposób i zestaw narzędzi zarządzania organizacjami, wpisujący się zarówno w trend makroekonomii resource-based economy (gospodarki opartej o zasoby: systemu, w którym dystrybucja dóbr i usług odbywa się bez użyciu pieniądza), jak i mikroekonomii: nawiązujący do „turkusowych organizacji”, które dzięki swoim nieortodoksyjnym zasadom zarządzania ludźmi i projektami radzą sobie biznesowo znacznie lepiej niż firmy zarządzane tradycyjnie.

• To sposób prowadzenia działalności gospodarczej w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie. Bazuje na dobrych praktykach biznesowych w zarządzaniu strategicznym (Balanced Scorecard), zwinnym prowadzeniu projektów (Agile) i ekonomii behawioralnej.

DLA KOGO:
osoby rozpoczynające własną działalność, projekt lub inicjatywę społeczną
Korzyści z udziału:
• SPOCO® Puls: dowiesz się jak szybko ocenić poziom zrównoważenia Twojego przedsięwzięcia i wychwycić potencjalne obszary do zmiany.
• SPOCO® Tygodnik: poznasz narzędzia pomocne w planowaniu pracy własnej i zespołu oraz w budowania odpowiedzialnej kultury pracy
• SPOCO® Lider: przećwiczysz wybrane umiejętności łagodzenia napięć i budowania zaangażowania w zespole.
Uwaga: podczas warsztatów uczestnicy pracują na własnych projektach, dzięki temu obserwacje i wnioski mogą od razu zastosować.

Dodatkowo:
• Losowanie nagród sponsorów i partnerów wydarzenia (EI Polska, rozwesel.pl, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne)
• Nagrody książkowe dla zwycięskiej grupy podczas pracy warsztatowej.
• Możliwość dołączenia do SPOCO® przygody – udział w warsztacie to pierwszy krok w kierunku członkostwa w tworzącej się społeczności EI Polska

TRENER PROWADZĄCY:
Tomasz Dzida. Pomysłodawca i założyciel EI Polska. Menadżer w międzynarodowych korporacjach z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i zespołami. Praktykujący trener i coach Organization and Relationship System Coaching (ORSC). Skuteczny w przekładaniu wizji na działania taktyczne i operacyjne. Wprawiony w budowaniu zespołów projektowych. Od 2014 roku wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu projektów biznesowych i społecznych. Na co dzień pracuje w Wielkiej Brytanii, zajmuje się kontrolą ryzyka i audytem w sektorze finansowym w jednej z wiodących światowych instytucji finansowych.

• SPOCO® przygoda rozpoczęła się w 2013 w Wielkiej Brytanii. Właścicielem marki SPOCO® jest firma Vision Seed CCM Ltd. EI Polska sp. z o. o. jest jedyną organizacją w Polsce, która ma prawo korzystać z marki i know-how SPOCO®.
_____________________________________________________________________

Wartość warsztatu: 225 zł
Cena uczestnictwa w spotkaniu w Ambasadzie Krakowian: 15zł !

• zgłoszenia przez formularz kontaktowy na stronie http://polska.entrepreneurimpet.com/, dane do przelewu wysylamy mailem
• Ilość miejsc ograniczona, potwierdzamy rezerwację po dokonaniu wpłaty

Uwaga: podczas warsztatów robimy zdjęcia do fotorelacji z wydarzenia.