Warsztaty szkoleniowe dla Przedsiębiorców i Przedsiębiorczych – Szczecin

Jeśli;
• szukasz prawdziwej, świeżej inspiracji dla swojego biznesu, która pomoże ci spojrzeć nań zupełnie inaczej niż dotąd i krzyknąć „Eureka! Wiem jak mogę efektywniej sprzedawać / skuteczniej się promować / zwiększyć liczbę klientów /”
• szukasz w biznesie ludzi, którzy będą Cię wspierać szczerym, życzliwy feedbackiem i skuteczną radą,
• czujesz, że w swojej działalności możesz osiągnąć więcej, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić albo od czego zacząć – 
to koniecznie przyjdź 24 czerwca (sobota) o godz. 13.00 na szkolenie prowadzone przez wyjątkowego przedsiębiorcę i coacha – Tomasza Dzidę – założyciela międzynarodowej społeczności EI –Entrepreneur Impet http://polska.entrepreneurimpet.com/ – skupiającej przedsiębiorców otwartych na współpracę, rozwój i pracę – zarówno nad swoimi firmami (pomysłami na biznes) jak i nad sobą.
Podczas spotkania poznasz technikę SPOCO – rozszyfrujesz akronim, za którym kryje się prosta i jednocześnie niezwykle skuteczna metoda kompleksowej analizy każdej firmy (lub szansy sukcesu na firmę) w odniesieniu do najważniejszych aspektów jej oddziaływania. Dowiesz się, co zrobić, by we wszystkich tych aspektach osiągnąć równowagę wysokich wyników. Poznasz ludzi zajmujących się prawdziwym coachingiem biznesowym, czyli takim, który rzeczywiście pomaga firmom i pozwala im wejść na nieosiągane dla nich dotąd poziomy biznesowej efektywności.
Zapisy na: http://polska.entrepreneurimpet.com/