Ewa Dzida

Organizator

Ewa Dzida

Lokalizacja

[Anglia] Cambridge
Kategoria

Data

01 lip 2017

Czas

10:00 - 13:00

SPOCO® jest spoko! Cambridge

podsumowanie 03.07.2017

SPOCO nie jest mi obce. Długi czas już wykorzystuję SPOCO idę – podczas rozwijania mojego Life Boost. Ogromne kroki zrobiłam, sama nie wiem kiedy  1 lipiec, sobotnie warsztaty…odnalazłam kolejne narzędzia jakie oferuje SPOCO  ale tym razem wykorzystam by jeszcze bardziej rozwijać moją szkółkę pływania  Dziękuję Entrepreneur Impet za przybycie do Cambridge 

Hmm, prowadzić dwa bisnesy jednocześnie? …ze SPOCO już nie mogę się doczekać na efekty mojej pracy 

Prawdziwie polecam SPOCO.
Ewa Dzida

Zdjęcie użytkownika LifeBoost.pl.

Zdjęcie użytkownika LifeBoost.pl.

Zdjęcie użytkownika LifeBoost.pl.

Zdjęcie użytkownika LifeBoost.pl.

Zdjęcie użytkownika LifeBoost.pl.

………………………………………………………………….

ZAPISY zapraszamy  !!!

Jeśli;
• szukasz prawdziwej, świeżej inspiracji dla swojego biznesu, która pomoże ci spojrzeć nań zupełnie inaczej niż dotąd i krzyknąć „Eureka! Wiem jak mogę efektywniej sprzedawać / skuteczniej się promować / zwiększyć liczbę klientów /”
• szukasz w biznesie ludzi, którzy będą Cię wspierać szczerym, życzliwy feedbackiem i skuteczną radą,
• czujesz, że w swojej działalności możesz osiągnąć więcej, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić albo od czego zacząć –
to koniecznie przyjdź 1 lipca (sobota) o godz. 10.00 na szkolenie prowadzone przez wyjątkowego przedsiębiorcę i coacha – Tomasza Dzidę – założyciela międzynarodowej społeczności EI –Entrepreneur Impet http://polska.entrepreneurimpet.com/ – skupiającej przedsiębiorców otwartych na współpracę, rozwój i pracę – zarówno nad swoimi firmami (pomysłami na biznes) jak i nad sobą.

Podczas spotkania poznasz technikę SPOCO – rozszyfrujesz akronim, za którym kryje się prosta i jednocześnie niezwykle skuteczna metoda kompleksowej analizy każdej firmy (lub szansy sukcesu na firmę) w odniesieniu do najważniejszych aspektów jej oddziaływania. Dowiesz się, co zrobić, by we wszystkich tych aspektach osiągnąć równowagę wysokich wyników. Poznasz ludzi zajmujących się prawdziwym coachingiem biznesowym, czyli takim, który rzeczywiście pomaga firmom i pozwala im wejść na nieosiągane dla nich dotąd poziomy biznesowej efektywności.
Zapisy na: http://polska.entrepreneurimpet.com/

 

kiedy: 1 lipiec 2017 godzina: 10.00-13.00

gdzie: Cambridge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *